#7869
adminstrator website
Sleutelbeheerder

HOE BELANGRIJK JE EIGEN INTUÏTIE VOLGEN IS……………….

Hallo lezer,

Ik, Joop heb een aardige deuk opgelopen sinds okt,.2012. Tracht hiervan te herstellen met meerder dingen welke ik interessant vind. Het verhaal vanaf het begin.
Alles heeft een begin en ik denk dat het al is begonnen vanaf dat ik een relatie hebt gehad, dus nu niet meer. Laat ik beginnen met het begin.
1983 Getrouwd met X, en eigenlijk intuitief wetende dat het niet staat, maar alles moet wennen zegt men dan. 1989 juli gaat het fout voor de officiele bevalling datum en krijgen hebben we een dood geboren zoon. Ik altijd denkende dat het met het roken te maken heeft van X. Dit hebben ze nooit bevestigd en je schiet er ook niets mee op.
Later nog na een miskraam een zoon en een dochter gekregen. De relatie was niet altijd goed, en gaf geregeld spanning. Ik heb mij doordat X de kids had mij op een ander spoor laten zetten omdat alles voor de kids ging en ik hing er bij. Ja een scheiding is ook niet alles etc. wat denkt de fam. etc.etc. Je blijft er in hangen. Altijd een heet hangijzer zoiets.
Ben het ongemerkt in het werk gaan zoeken. Later zelfstandig dus nog meer weg en druk doende.
Had het op mijn manier naar het zin, maar later wilde ik ook een verandering, niet meer de voldoening, problemen met de kids op school en nog meer dingen die niet meer wilde.
Ik wilde meer samen werking tussen mijn echtgenote en mij, ik miste het contact in meerdere opzichten, en dacht het met een verandering te laten plaats vinden.
Alles op het spel gezet om het weer te doen slagen alleen kwam ik de verkeerde mensen tegen welke mij hebben pootje gelicht. Een winkel welke we waren begonnen liep geheel niet en ook in een ander gedeelte van Nederland waar je dan met de neus op de feiten wordt gedrukt. Alles kwijt en een schuld als extra,met verwijten etc. Een verplichte verhuizing naar een andere gemeente, wat goed is verlopen alleen onderling ging het niet meer. Geen communicatie, verwijten en de liefde was allang de deur uit.
Acht maanden na het stoppen van de winkel, verhuizing depressie van het kwijtraken, faillisement kreeg ik een grote waarschuwing. Geen lucht meer toen ik voor controle naar de huisarts ging.
Geen problemen geconstateerd meer ik zou een fietsproef krijgen. Na drie dagen kreeg ik een tweede waarschuwing welke ik niet meer wilde af-wachten en me naar het ziekenhuis liet vervoeren.
Met een 36 uur wist ik dat ik vernauwingen had in de kransslagaderen, en op de achtste dag na opname heb ik drie omleidingen gekregen. Dit is allemaal goed verlopen en ik ben goed hersteld.
Ik had al kennis gemaakt met een vrouw welke coaching en begeleiding geeft en mij wel een aansprak om mee te sparren. Hier ging het verder mis omdat mijn ex niet daar mee in zee wilde gaan en het allemaal maar vaag en zweverig vond. Ik ging op zeker verder met haar en heb na mijn opname bekend gemaakt dat ik goed voor mijzelf wilde gaan zorgen. Dit is mij kwalijk genomen en van het een kwam het ander. Uiteindelijk heb ik gezegt dat ik het niet meer zo wilde en de relatie wilde staken. Dat is ingezet in feb. 2014, per half april ben ik verhuist en sinds juni 2014 is dat officieel. Half juni 2014 leerde ik een vrouw kennen via een dating site welke eigenlijk de zelfde weg heeft bewandeld als ik maar we hebben zeker een goede klik, ik heb mogen ervaren wat de echte Liefde mag wezen, al was het voor korte tijd, maar we hebben nog geregeld heel goed contact, en ik weet niet waar het echt op uit zal draaien.
Nu ben ik zeven maanden weer aan het werk na een tijd van solliciteren en afwijzingen. Wel in een totaal andere omgeving dan ik zat, maar dat went ook. Ik heb mogen ervaren dat ik te weinig mijn eigen intuitie hebt gebruikt en mezelf hebt laten leiden door anderen, dat is voor mij een feit maar ik blijf zoeken naar mijn echte pad. Is dit het wat het moet zijn of mag er nog iets moois zijn weg gelegd voor mij. Een uitdaging, een activiteit met anderen waarin ik kan opgaan met plezier. Ik zoek meer met het spirituele en heb al veel dingen mogen meemaken waar ik iets mee heb.
Ik ben mooie mensen tegen gekomen in een afgelopen jaren welke mij iets te zeggen hebben maar ik blijf zoeken naar mijn vraag wie is Joop wat wil hij doen en wat is zijn pad. Ik ben op weg maar mag nog een tijdje hoop ik, hier op deze aardbol rond huppelen in een kindse omgeving met veel humor, plezier en veel heel veel LIEFDE, Thats it”s all about

Ik hoop dat jullie er iets mee kunnen,
Joop

©2026 

Login met je gegevens

Je gegevens vergeten?